Vema Round 300mm Wall Arm
Original price was: £44.10.£39.69Current price is: £39.69.
Next Day Delivery Available!
Out of stock
Description
- Dimensions: H 93 x W 60 x D 300mm
- Comes with a 10-year guarantee on body and finish, with 3 Year on cartridges and 1 year on serviceable parts
Additional information
| Dimensions | 6 × 9.3 cm |
|---|---|
| Brand | Vema |
| Product Type | Shower Accessory |
| Colour | Chrome |
| Manufacturers Guarantee | 10 Year Guarantee on Body and Finish 3 Year for Parts |
| Inlet Connections | 1/2" |
| Material | Brass |
| Outlet Connections | 1/2" |
| Style | Modern |

















Reviews
There are no reviews yet.